přihlásit | registrovat | program na email

ANI ZA MILION - ZMĚNA!!!! - PŘESUN NA 4.10.2018


ANI ZA MILION - ZMĚNA!!!! - PŘESUN NA 4.10.2018


místo:
Dům kultury - kino

čas:
čtvrtek 04.10.2018, 19:00 hod

popis akce:
Z vážných technických důvodu je představení přeloženo na 4.10.2018 na 19:00 hodin.

Informace o vstupenkách na tel. 722 967 771, paní Vonešová.

Pořádá „Junior aréna“, Spolek.

Jacqueline má za manžela anglického velvyslance, přesto je to Francouzka tělem, duší i původem. Má dvě děti a kufřík s milionem eur, který je ochotna dát každému, kdo si ho zaslouží. Nenávidí venkov, samotu a obyčejnost. Lambert manželku nemá, utekla od něj. Zato má námořnickou duši a svůj maják, o který se stará čtyřiadvacet hodin denně, sedm dní v týdnu. Miluje venkov, samotu a obyčejnost. Jeden druhého neznají, a kdyby vše bylo jak má, nikdy by se ani nesetkali. Co má společného zpustlý strážce majáku s madam z nejvyšší francouzské společnosti? Vůbec nic! Přesto spolu stráví den a noc na bohem zapomenutém místě, bojují o holý život a mají společné tajemství, které navždy spojí jejich existence. V téhle brilantní detektivní komedii je totiž všechno jinak, každá lež je pravdou, každá pravda lží a jisté je pouze to, že pod rouškou humoru se skrývá vrah…

Komediografové Roman Vencl a Michaela Doleželová originálně dokazují, že i když ve hře vystupuje jeden muž a jedna žena, nemusí se zápletka točit jen kolem partnerských vztahů.
Atraktivní a netradiční prostředí přímořského majáku, brilantní dialogy, strhující tempo, inteligentní humor a originální zápletka dávají hře obrovský potenciál.

Autor: Michaela Doleželová a Roman Vencl

Režie: Petr Hruška

Hrají: Michaela Kuklová, Lukáš Langmajer

Vstupenky: Objednávky písemně a nebo telefonicky na uvedených e-mailech a telefonních číslech:
Květa Vonešová
tel. 722 967 771
e-mail kveta.vonesova@juniorarena.cz

vstupné:
350,- Kč přízemí 250,-Kč balkón