přihlásit | registrovat | program na email

THE GREATEST ROCK HITS performance of chamber "IMPULSE" SYMPHONY ORCHESTRA


THE GREATEST ROCK HITS performance of chamber "IMPULSE" SYMPHONY ORCHESTRA


místo:
Dům kultury - sál

čas:
středa 15.05.2019, 19:00 hod

popis akce:
Pořádá: Ditch & Co. s.r.o.
Rockový orchestr "Impulse" je ve své podstatě symbiózou klasické a rockové hudby.

Repertoár skupiny se skládá z nesmrtelných děl velkých rockových kapel XX. století a současnosti. Jeho vrcholem je fakt, že všechny námi oblíbené písně se objevují v nových úpravách a tak odhalují zcela neobvyklou perspektivu. Výsledkem je, že světově proslulé rockové hity procházejí znovuzrozením a dostávají nový dech.

Skupinu "Impulse" tvoří profesionální hudebníci. Díky jedinečnému obrazovému doprovodu každá melodie ožije. Vřele Vás zveme na jedinečnou show plnou nesmrtelné muziky. Vychutnejte plnou sílu živého, ale i živelného proudu hudby!

V parádním provedení členů orchestru během celého večera zazní hity od takových velikánů jako jsou Queen, The Beatles, Metallica, Depeche Mode, Scorpions, Radiohead, Eagles, Red Hot Chilli Peppers, AC/DC, Bon Jovi, System of a down, Kiss, Pink Floyd, Led Zeppelin, Nirvana, The Rolling Stones, Deep Purple, The Doors.


Délka programu 2 hodiny.

Vstupenky na www.ticketstream.cz nebo bezmála 500 prodejních místech sítě TICKETSTREAM včetně cestovních kanceláří ČEDOK, FIRO-tour. Tel.: +420 224 263 049

Vstupenky také lze koupit přímo v pokladně sálu.

vstupné:
Informace v textu
V prodeji jinde: Ticketstream, Ticketportal