MIMOŘÁDNÉ OPATŘENÍ: S účinností ode dne 10. března 2020 od 18:00 hod. se zakazují divadelní, hudební, filmová a další umělecká představení, sportovní, kulturní, náboženské, spolkové, taneční, tradiční a jim podobné akce a jiná shromáždění, výstavy, slavnosti, poutě, ochutnávky, trhy a veletrhy, a to jak veřejné, tak soukromé, s účastí přesahující ve stejný čas 100 osob, a to do odvolání tohoto mimořádného opatření. Tento zákaz se nevztahuje na schůze, zasedání a podobné akce ústavních orgánů, orgánů veřejné moci, soudů a jiných veřejných nebo soukromých osob (např. valná hromada akciové společnosti), které se konají na základě zákona. Kompletní znění »


přihlásit | registrovat | program na email

"POSTEL, HOSPODA, KOSTEL" - zcela netradiční otvírák Ústecké forbíny


"POSTEL, HOSPODA, KOSTEL" - zcela netradiční otvírák Ústecké forbíny


místo:
Národní dům

čas:
pondělí 16.09.2019, 19:30 hod

popis akce:
Pořádá Agentura FOR. Talk show faráře Zibiho Czendlika. Kdo četl stejnojmennou knihu lanškrounského faráře Z. Czendlika jistě neváhá a ihned se rozhodne. Knížka patří mezi ty, od kterých se není možné odtrhnout a kdy se smějete nahlas. Svérázný humor mnohdy s velkým úsměvem zapadající do církevního prostředí a zcela netradiční farář.

vstupné:
Vstupenky na připravované akce v Ústí nad Labem si můžete s předstihem objednat buď telefonicky na čísle +420 603 893 300 nebo elektronickou poštou. Cca 3-4 týdny před akcí si lze nerezervované vstupenky zakoupit v Informačním středisku v paláci Zdar a nebo CK Firo tour v OC Forum a Hypocentru v Dlouhé ul. 3.