MIMOŘÁDNÉ OPATŘENÍ: S účinností ode dne 10. března 2020 od 18:00 hod. se zakazují divadelní, hudební, filmová a další umělecká představení, sportovní, kulturní, náboženské, spolkové, taneční, tradiční a jim podobné akce a jiná shromáždění, výstavy, slavnosti, poutě, ochutnávky, trhy a veletrhy, a to jak veřejné, tak soukromé, s účastí přesahující ve stejný čas 100 osob, a to do odvolání tohoto mimořádného opatření. Tento zákaz se nevztahuje na schůze, zasedání a podobné akce ústavních orgánů, orgánů veřejné moci, soudů a jiných veřejných nebo soukromých osob (např. valná hromada akciové společnosti), které se konají na základě zákona. Kompletní znění »


přihlásit | registrovat | program na email

ČIPERKOVÉ - hudební vystoupení dětské kapely


ČIPERKOVÉ - hudební vystoupení dětské kapely


místo:
Dům kultury - sál

čas:
neděle 20.10.2019, 15:00 hod

popis akce:
Čiperkové - to je nejpopulárnější dětská kapela v ČR. Zpívají písničky, které baví děti, rodiče, babičky i dědy. Přijďte si s nimi zazpívat, zatancovat a zablbnout.

Vystoupení trvá 1 hodinu a je vhodné i pro nejmenší, protože s Čiperky se nemusí sedět v klidu na místě a mlčet. Právě naopak!

Po vystoupení autogramiáda a focení.

Vstupenky lze zakoupit na www.vstupenkyusti.cz nebo na místě v recepci Domu kultury. O pořad je velký zájem, doporučujeme zakoupit vstupenky co nejdříve.

Slevy: Děti do 1 roku mají vstupné zdarma (bez nároku na místo).

vstupné:
160 Kč dále informace v textu