přihlásit | registrovat | program na email

DUO JAMAHA - jediná tour 2020!


DUO JAMAHA - jediná tour 2020!


místo:
Dům kultury - sál

čas:
úterý 21.01.2020, 18:00 hod

popis akce:
Využijte možnosti koupit vstupenku jako vánoční dárek.

Koncert v délce 90 minut (bez přestávky), následně autogramiáda a focení.

DUO JAMAHA (Alfons & Marian Kotvanovci) - JEDINÁ TOUR 2020

Populární hudební seskupení DUO JAMAHA (Alfons & Marian Kotvanovci) znáte především z televizní obrazovky, kde se stali největší hvězdou hudebních pořadů.
DUO JAMAHA má na svém kontě 3 zlaté a 3 platinové desky za prodej hudebních nosičů. V Německu dokonce vydali singlové album s megahitem „Tanz mit mir heute Nacht“, za které dostali prestižní ocenění Oscara SMAGO Award 2015 za Hit tip 2015.
Jejich koncerty bývají velmi energické i zábavné. O humornou stránku se stará mladší z dvojice Marian a svým vtipným vyprávěním pobaví vždy celý sál. Hudební část koncertu je tvořena především novými skladbami, ale i osvědčenými staršími hity.

Aktuální turné se jmenuje podle nového CD s názvem „JEDINÁ“, které si na koncertě můžete také zakoupit spolu s dalšími CD, DVD a dárkovými předměty. DUO JAMAHA tedy přichází s novým programem. Jejich hudební styl se dá charakterizovat jako pop-zábava od lidovek až po moderní hudbu a je určený pro všechny věkové kategorie. Toto všechno je pak okořeněno pravým záhoráckým humorem! Zlidovělé, ale i moderní domácí i zahraniční hity pak většinou nadšeně zpívá celý sál.


Více info na www.duojamaha.cz

vstupné:
přední část sálu a lože 299 Kč ostatní a balkon 269 Kč
Vstupenky v prodeji v recepci Domu kultury - tel. 475 221 025