MIMOŘÁDNÉ OPATŘENÍ: S účinností ode dne 10. března 2020 od 18:00 hod. se zakazují divadelní, hudební, filmová a další umělecká představení, sportovní, kulturní, náboženské, spolkové, taneční, tradiční a jim podobné akce a jiná shromáždění, výstavy, slavnosti, poutě, ochutnávky, trhy a veletrhy, a to jak veřejné, tak soukromé, s účastí přesahující ve stejný čas 100 osob, a to do odvolání tohoto mimořádného opatření. Tento zákaz se nevztahuje na schůze, zasedání a podobné akce ústavních orgánů, orgánů veřejné moci, soudů a jiných veřejných nebo soukromých osob (např. valná hromada akciové společnosti), které se konají na základě zákona. Kompletní znění »


přihlásit | registrovat | program na email

RICHARD SCHEUFLER - koncert je přeložen na 29.2.2020!!!


RICHARD SCHEUFLER - koncert je přeložen na 29.2.2020!!!


místo:
Národní dům

čas:
sobota 21.12.2019, 19:00 hod

popis akce:
Koncert se z důvodu nemoci 21.12.2019 nekoná a překládá se na 29.2.2020.
Sledujte prosím také webové stránkyhttps://www.richardscheufler.com/.
Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti!!!!!Baskytarový mág Richard Scheufler a jeho syn Richard Scheufler ml. se vrací do Ústí nad Labem s exkluzivní show, ve které spojí hned několik programů najednou. Společně vystupují jako 2RS (dříve The Scheufler Project) s jejich programem Drums And Bass Explosive. Na jedinečném ústeckém koncertě však zajde slavné duo otce a syna ještě dál. "Pozval jsem si spoustu zajímavých hostů, jejichž jména budu postupně odtajňovat a nabídneme tak pestrý program, který přesně popíše moji celoživotní tvrobu.", prozradil Richard Scheufler starší. Jeho tvorba představuje syntézu vícerých hudebních žánrů od funku přes pop, rock, moderní jazz, hardcore až po fúzi s klasickou hudbou.

Jedním ze speciálních hostů bude zpěvačka Inna Zůnová, která s Richardem Scheuflerem st. působí v kapele The Funkrents, jež propojuje prvky funku, popu, soulu, jazzu i rocku. Inna vyniká hlasem světového formátu a disponuje širokou škálou hlasového rejstříku od jemného zabarvení až po chraplák. Dalším hostem bude Alžběta Kolečkářová, finalistka Česko Slovenské SuperStar 2011 a zpěvačka s výjimečně silným a vyzrálým hlasem. Na kontě má několik hitů, které se objevují v éteru rádií dodnes. Největší úspěch měla společná píseň s kapelou Reflexy Proud mezi námi, která má na kanále youtube přes 6 milionů zhlédnutí. Momentálně je Alžběta na svém prvním sólovém turné Vánoční Kolečko, jehož část představí také v Ústí nad Labem. Pozvání přijal také Radek Kašpar, saxofonista kapely J.A.R. a Xindla X.

VSTUPENKY:
200,- Kč v síti Ticketlive: https://www.ticketlive.cz/cs/event/richard-scheufler-and-richard-scheufler-usti-nad-labem
240,- Kč na místě

vstupné:
Koncert se překládá z důvodu nemoci na 29. únor 2020. Vstupenky zůstávají v platnosti!!!