MIMOŘÁDNÉ OPATŘENÍ: S účinností ode dne 10. března 2020 od 18:00 hod. se zakazují divadelní, hudební, filmová a další umělecká představení, sportovní, kulturní, náboženské, spolkové, taneční, tradiční a jim podobné akce a jiná shromáždění, výstavy, slavnosti, poutě, ochutnávky, trhy a veletrhy, a to jak veřejné, tak soukromé, s účastí přesahující ve stejný čas 100 osob, a to do odvolání tohoto mimořádného opatření. Tento zákaz se nevztahuje na schůze, zasedání a podobné akce ústavních orgánů, orgánů veřejné moci, soudů a jiných veřejných nebo soukromých osob (např. valná hromada akciové společnosti), které se konají na základě zákona. Kompletní znění »


přihlásit | registrovat | program na email

SEX NOCI SVATOJÁNSKÉ - divadelní představení


SEX NOCI SVATOJÁNSKÉ - divadelní představení


místo:
Dům kultury - kino

čas:
pátek 28.02.2020, 19:00 hod

popis akce:
Pořádá agentura SUPERKONCERTY.

Skvělá komedie Woody Allena vznikla podle stejnojmenného filmu. Jedná se o zábavnou a přitom rafinovanou hru o lásce a sexu, nejrůznějších vášních, předsudcích a v neposlední řadě také o manželských trampotách.

V hlavních rolí se představí Václav Kopta, Barbora Munzarová, Jaromír Meduna, Máša Málková, Radek Zima a Sandra Černodrinská / Sarah Haváčová

Slevy ZTP, ZTP/P ani jiné nejsou poskytovány.

Pořadatel
Martin Beneš, Umělecká agentura

vstupné:
450 Kč – 590 Kč v síti TICKETSTREAM