MIMOŘÁDNÉ OPATŘENÍ: S účinností ode dne 10. března 2020 od 18:00 hod. se zakazují divadelní, hudební, filmová a další umělecká představení, sportovní, kulturní, náboženské, spolkové, taneční, tradiční a jim podobné akce a jiná shromáždění, výstavy, slavnosti, poutě, ochutnávky, trhy a veletrhy, a to jak veřejné, tak soukromé, s účastí přesahující ve stejný čas 100 osob, a to do odvolání tohoto mimořádného opatření. Tento zákaz se nevztahuje na schůze, zasedání a podobné akce ústavních orgánů, orgánů veřejné moci, soudů a jiných veřejných nebo soukromých osob (např. valná hromada akciové společnosti), které se konají na základě zákona. Kompletní znění »


přihlásit | registrovat | program na email

JARNÍ FORBÍNA - BLÁZNOVY ZÁPISKY - přeložené představení - pozor do Národního domu!!!


JARNÍ FORBÍNA - BLÁZNOVY ZÁPISKY - přeložené představení - pozor do Národního domu!!!


místo:
Národní dům

čas:
středa 23.09.2020, 19:30 hod

popis akce:
Vstupenky zůstávají v platnosti. V případě dotazů kontaktujte přímo Agenturu - tel. 603 893 300, ev. e-mailem for@agenturafor.cz nebo a.kymlicka@volny.cz.


Pořádá Agentura FOR.

V hlavní roli Jan Přeučil.

Po padesáti letech, kdy poprvé exceloval v této dramatické komedii, která diváky všech generací nejen oslovuje, ale i fascinuje svým pojetím spojení slova, hudby a osudu se vrací na jeviště. Hra založená na zápiscích z Gogolova života dává Janu Přeučilovi možnost fantasticky ztvárnit příběhy lidiček směšných až k pláči a politováníhodných k popukání, zobrazit ostré kontury charakterů, vykreslit romantismus obrácený v žert, než se i v parodii prosadí nepřízeň osudů řízená často démony a běsy.

Vstupenky v prodeji v CK Firo tour v OC Fórum a recepce Domu kultury.
Cena 450 Kč a 420 Kč.

vstupné:
Informace v textu.
Vstupenky v prodeji v recepci Domu kultury - tel. 475 221 025