MIMOŘÁDNÉ OPATŘENÍ: S účinností ode dne 10. března 2020 od 18:00 hod. se zakazují divadelní, hudební, filmová a další umělecká představení, sportovní, kulturní, náboženské, spolkové, taneční, tradiční a jim podobné akce a jiná shromáždění, výstavy, slavnosti, poutě, ochutnávky, trhy a veletrhy, a to jak veřejné, tak soukromé, s účastí přesahující ve stejný čas 100 osob, a to do odvolání tohoto mimořádného opatření. Tento zákaz se nevztahuje na schůze, zasedání a podobné akce ústavních orgánů, orgánů veřejné moci, soudů a jiných veřejných nebo soukromých osob (např. valná hromada akciové společnosti), které se konají na základě zákona. Kompletní znění »


přihlásit | registrovat | program na email

CALIFORNIA DREAMS - TESTOSTERONE TOUR 2020 - ZMĚNA TERMÍNU !!!


CALIFORNIA DREAMS - TESTOSTERONE TOUR 2020 - ZMĚNA TERMÍNU !!!


místo:
Dům kultury - sál

čas:
sobota 28.03.2020, 20:00 hod

popis akce:
Vzhledem k vyhlášení vlády k situaci v ČR se termín překládá - budete včas informováni.

Vstupenky zůstávají v platnosti.


Nespoutaná, všeodhalující show plná svalů z oceli, která díky novému profesionálnímu choreografovi navždy změní vaše vnímání mužské krásy.

Jako vždy se můžete těšit na více než dvouhodinový program. Námořníky ochotné pro vás zemřít, hasiče vrhající se do plamenů vášně, krvelačné upíry, nebo důkladnou policejní prohlídku a mnoho dalších vystoupení.

Sestava CaliforniaDreams snoubí zkušenost ostřílených gentlemanů a energičnost mladých nezkrotných talentů tak, aby si každá žena přišla na své. V průběhu večera se budou muži pohybovat i přímo mezi vámi v publiku a to i během show. Možná si vás i pozvou na pódium.

Celý večer se tak změní v naprosto jedinečný zážitek, který si nesmíte nechat ujít. Zapomeňte na starosti všedních dnů a přijďte si užít večer určený jen pro ženy.

Upozornění: Vstup od 18 let

Místa v sále nejsou číslována! Usazování proběhne na místě, dle příchodu.

Ceny v předprodeji / na místě:
Základní vstup - 299 Kč / 600 Kč; volné usazování mimo první řady v přízemí a balkon

Exclusive - 499 Kč / 1 200 Kč; sezení v prvních 3 řadách v přízemí; welcome drink
Exclusive balkon - 399 Kč / 1000 Kč; sezení na balkonu; welcome drink

Slevy: ZTP a ZTP/P mají možnost doprovodu zdarma na libovolnou vstupenku

vstupné:
Informace v textu