MIMOŘÁDNÉ OPATŘENÍ: S účinností ode dne 10. března 2020 od 18:00 hod. se zakazují divadelní, hudební, filmová a další umělecká představení, sportovní, kulturní, náboženské, spolkové, taneční, tradiční a jim podobné akce a jiná shromáždění, výstavy, slavnosti, poutě, ochutnávky, trhy a veletrhy, a to jak veřejné, tak soukromé, s účastí přesahující ve stejný čas 100 osob, a to do odvolání tohoto mimořádného opatření. Tento zákaz se nevztahuje na schůze, zasedání a podobné akce ústavních orgánů, orgánů veřejné moci, soudů a jiných veřejných nebo soukromých osob (např. valná hromada akciové společnosti), které se konají na základě zákona. Kompletní znění »


přihlásit | registrovat | program na email

PETRA BÖRNEROVÁ TRIO A LUBOMÍR BUŽMA KHÝR


PETRA BÖRNEROVÁ TRIO A LUBOMÍR BUŽMA KHÝR


místo:
Národní dům

čas:
čtvrtek 19.11.2020, 20:00 hod

popis akce:
Společný koncert.
Petra Börnerová trio je projekt české zpěvačky, skladatelky a akordeonistky Petry Börnerové a jejího manžela slovenského hudebníka Tomáše Bobrovniczkého.
Sestava: Petra Börnerová - akordeon, zpěv; Tomáš Bobrovniczký - akustická a rezofonická kytara, stompin box, zpěv; Tomáš Bobrovniczký junior - bicí

Lubomír BUŽMA Khýr - hráč na akustickou kytaru, rezofonickou kytaru (dobro), banjo a foukací harmoniku Lubomír „Bužma“ Khýr se věnuje akustické bluesové muzice s českými texty.

vstupné:
x
Vstupenky nejsou prozatím v prodeji. Aktuální informace na tel. 475 221 025