MIMOŘÁDNÉ OPATŘENÍ: S účinností ode dne 10. března 2020 od 18:00 hod. se zakazují divadelní, hudební, filmová a další umělecká představení, sportovní, kulturní, náboženské, spolkové, taneční, tradiční a jim podobné akce a jiná shromáždění, výstavy, slavnosti, poutě, ochutnávky, trhy a veletrhy, a to jak veřejné, tak soukromé, s účastí přesahující ve stejný čas 100 osob, a to do odvolání tohoto mimořádného opatření. Tento zákaz se nevztahuje na schůze, zasedání a podobné akce ústavních orgánů, orgánů veřejné moci, soudů a jiných veřejných nebo soukromých osob (např. valná hromada akciové společnosti), které se konají na základě zákona. Kompletní znění »


přihlásit | registrovat | program na email

ČTYŘLÍSTEK A TALISMAN MOCI - překládá se, termín bude upřesněn


ČTYŘLÍSTEK A TALISMAN MOCI - překládá se, termín bude upřesněn


místo:
Dům kultury - kino

čas:
úterý 21.04.2020, 09:00 hod

popis akce:
Pořádá "Junior aréna" spolek.

A jsou tu opět! Báječný Čtyřlístek k vám zavítá se zbrusu novým dobrodružstvím, které si pro vás připravilo Divadlo D5, pod autorským a režijním vedením Libora Jeníka.
Tentokrát se Fifinka, Bobík, Pinďa a Myšpulín vydávají za bájným Talismanem Moci, který umí ovládat vše živé! Aby ho naši čtyři přátelé získali, musí se vypravit do dalekých himalájských hor nebo na prosluněnou Havaj. Do cesty se jim ovšem postaví prohnaný a vykutálený profesor Zádrhel, který si na kouzelný talisman dělá také zálusk. Jestli nad ním Čtyřlístek zvítězí, jestli potkají Sněžného muže, jestli se budou muset naučit tanec Hula-hula nebo jestli potkají popleteného domorodého šamana anebo jestli..., ale však to sami uvidíte, když přijdete na naši další úžasnou pohádku, plnou legrace, napětí a pěkných písniček.

Scénář a režie: Libor Jeník
Hudba: Libor Jeník, Filip Nebřenský
Scéna: Jaroslav Němeček
Choreografie: Johana Moštíková
Kostýmy: Klára Čoupková
Poděkování:
Jaroslav a Lucie Němečkovi

Vstupenky objednávejte na:

Květa Vonešová
- zástupce ředitele „Junior aréna“, Spolek
tel. 722 967 771
e-mail kveta.vonesova@juniorarena.eu

vstupné:
80 Kč přízemí 50 Kč balkon