MIMOŘÁDNÉ OPATŘENÍ: S účinností ode dne 10. března 2020 od 18:00 hod. se zakazují divadelní, hudební, filmová a další umělecká představení, sportovní, kulturní, náboženské, spolkové, taneční, tradiční a jim podobné akce a jiná shromáždění, výstavy, slavnosti, poutě, ochutnávky, trhy a veletrhy, a to jak veřejné, tak soukromé, s účastí přesahující ve stejný čas 100 osob, a to do odvolání tohoto mimořádného opatření. Tento zákaz se nevztahuje na schůze, zasedání a podobné akce ústavních orgánů, orgánů veřejné moci, soudů a jiných veřejných nebo soukromých osob (např. valná hromada akciové společnosti), které se konají na základě zákona. Kompletní znění »


přihlásit | registrovat | program na email

VZHŮRU DOLŮ! - divadelní představení - přesun na 10.5.2021


VZHŮRU DOLŮ! - divadelní představení - přesun na 10.5.2021


místo:
Dům kultury - kino

čas:
pondělí 10.05.2021, 19:00 hod

popis akce:
Pořádá Junior Aréna, spolek.

Co se stane, když se slavná francouzská herečka českého původu rozhodne hledat téma a velkou roli pro svůj comeback na filmové plátno? Pomůže jí její sestra, žijící ve skromné chaloupce na kopci? Je větší mrcha hereččina asistentka nebo její producent (a milenec), kteří s ní na samotu v lesích přijíždějí? Zblázní se z bláznění naší divy všichni přítomní? Koho vystřelí vzhůru a koho srazí dolů?
Odpovědi a pořádnou dávku humoru najdou diváci v naší nejnovější inscenaci!

Divadlo z dílny Fanny agentury. Fanny agentura u nás nebude poprvé … divadla Manželský čtyřúhelník nebo třeba Tchýně na zabití sklidily vždy velký úspěch. Věříme, že se i Vzhůru dolů bude těšit velkému zájmu.

Hrají: Dana Homolová, Milena Steinmasslová, Aneta Krejčíková a Jakub Zindulka.

Prosím pozvěte své kamarády a známé.


Objednávky prosím písemně a nebo telefonicky na uvedených e-mailech a telefonních číslech

Květa Vonešová
zástupce ředitele „Junior aréna“, Spolek
tel. 722 967 771
e-mail kveta.vonesova@juniorarena.eu

vstupné:
350,- Kč přízemí 250,-Kč balkón Lóže přízemí 350,- Kč (6x) Lóže balkón 250,-Kč (6x)
V prodeji jinde: Informace v textu - kontakt paní Vonešová