MIMOŘÁDNÉ OPATŘENÍ: S účinností ode dne 10. března 2020 od 18:00 hod. se zakazují divadelní, hudební, filmová a další umělecká představení, sportovní, kulturní, náboženské, spolkové, taneční, tradiční a jim podobné akce a jiná shromáždění, výstavy, slavnosti, poutě, ochutnávky, trhy a veletrhy, a to jak veřejné, tak soukromé, s účastí přesahující ve stejný čas 100 osob, a to do odvolání tohoto mimořádného opatření. Tento zákaz se nevztahuje na schůze, zasedání a podobné akce ústavních orgánů, orgánů veřejné moci, soudů a jiných veřejných nebo soukromých osob (např. valná hromada akciové společnosti), které se konají na základě zákona. Kompletní znění »


přihlásit | registrovat | program na email

DROBEČKY Z PERNÍKU - Simona Stašová v hlavní roli - ZRUŠENO


DROBEČKY Z PERNÍKU - Simona Stašová v hlavní roli - ZRUŠENO


místo:
Letní kino

čas:
pátek 10.07.2020, 19:30 hod

popis akce:
Představení Drobečky z perníku dne 10.7.2020 je zrušeno.
Vstupenky mohou být vyměněny za stejný titul v termínu 4.2.2021 Dům kultury Ústí nad Labem nebo vráceny v síti Ticketstream.

Dojemná komedie inspirovaná skutečným příběhem v hlavní roli Simona Stašová, která dostala za roli Evy Mearové cenu Thálie za mimořádný herecký výkon.
V dalších rolích uvidíte Andreu Daňkovou, Čestmíra Gebouského, Helenu Karochovou, Ernesto Čekana / Filipa Cíle a Vojtěcha Záveského.

Slevy ZTP, ZTP/P ani jiné nejsou poskytovány.

Vstupenky lze zakoupit na https://www.ticketstream.cz/akce/drobecky-z-perniku-simona-stasova-v-hlavni-roli-133426

vstupné:
Zrušeno. Více informací v textu