přihlásit | registrovat | program na email

KOUZELNÁ ŠKOLKA - MICHAL K SNÍDANI - dětské představení


KOUZELNÁ ŠKOLKA - MICHAL K SNÍDANI - dětské představení


místo:
Dům kultury - kino

čas:
sobota 12.12.2020, 15:00 hod

popis akce:
O všem na co jen máte chuť!
Zábavné a poučné představení zároveň! Michal dětem servíruje legrační pokrmy a bavit se budou určitě i rodiče! Napadá Vás něco zábavného, když se řekne česká kuchyně, nějaký pokrm, že ne....?, tak mnoho jich "ochutnáte" právě od Michala. Třeba jablíčko v županu, máte ho rádi...? U Michala tohle jablíčko mluví a opravdu chodí doma v županu!
Ať přijdete najedení nebo ne, odcházíte vždycky hladoví! Michal si užije s dětmi na představení i oslavu svých narozenin! Jak bude vypadat dort a kolik na něm bude svíček, to už bude záležet jen a jen na dětech! Samé unikátní situace a zábava, tak to určitě nezmeškejte!
Neméně důležitá je pointa! Michal při aktivním zapojení všech malých diváků v hledišti rozluští velkou záhadu, co se vlastně stane s jídlem, které necháme na talíři nedojedené!
Záhady jsou strašně fajn, vtáhnou do děje, funguje u nich příběh a hlavně Vás můžeme uklidnit, vše dobře dopadne a něco nového se dozvíme! Nenechte si ujít zážitek s Michalem z Kouzelné školky. Představení zábavnou formou působí právě na fantazii dětí a tu pak rozvíjí při nápadech a vynálezech, které pro děti Michal vymýšlí.
Nechte se inspirovat, garantujeme vám kvalitní zábavu pro nejmenší již od 2 let!
Přijďte si hrát! Přijďte se bavit a HLAVNĚ smát!
Po představní se děti mohou fotit s Michalem Nesvadbou na jevišti.

Upozornění: představení je v délce 60 min a nemá přestávku.
Vstupenky - předprodej a prodej v síti www.vstupenkyusti.cz nebo v recepci Domu kultury.

vstupné:
přízemí 220,- balkón: 185,- na www.vstupenkyusti.cz
Vstupenky v prodeji v recepci Domu kultury - tel. 475 221 025