MIMOŘÁDNÉ OPATŘENÍ: S účinností ode dne 10. března 2020 od 18:00 hod. se zakazují divadelní, hudební, filmová a další umělecká představení, sportovní, kulturní, náboženské, spolkové, taneční, tradiční a jim podobné akce a jiná shromáždění, výstavy, slavnosti, poutě, ochutnávky, trhy a veletrhy, a to jak veřejné, tak soukromé, s účastí přesahující ve stejný čas 100 osob, a to do odvolání tohoto mimořádného opatření. Tento zákaz se nevztahuje na schůze, zasedání a podobné akce ústavních orgánů, orgánů veřejné moci, soudů a jiných veřejných nebo soukromých osob (např. valná hromada akciové společnosti), které se konají na základě zákona. Kompletní znění »


přihlásit | registrovat | program na email

ANDREW THE BULLET LAUER (USA)


ANDREW THE BULLET LAUER (USA)


místo:
Národní dům

čas:
čtvrtek 10.09.2020, 20:00 hod

popis akce:
Andrew "THE BULLET" Lauer (USA) patří mezi významné světové baskytaristy a skvělé zpěváky. Jeho pódiový projev je nezapomenutelný, a když ho jednou uslyšíte naživo, jeho sound se vám už navždy vryje do srdce... Hvězda velkých festivalů ! Nezmeškejte toto turné !

Krátké představení: Andrew pochází z Kalifornie, když mu bylo sedm, emigrovali s rodinou do Německa. Poznáte ho podle mohutného těla a ještě mohutnější hry na baskytaru. Když spatříte jeho muzikální hru, budete jenom těžko věřit, že se své lásce věnuje pouhých deset let. V minulosti hrál v kapelách Tower of Power a Dream Theatre

Poslechněte si https://www.youtube.com/watch?v=l1kjkFqfSZA

vstupné:
100 Kč
Vstupenky v prodeji v recepci Domu kultury - tel. 475 221 025