přihlásit | registrovat | program na email

JCM feat. JON HISEMAN, CLEM CLEMPSON & MARK CLARKE


JCM feat. JON HISEMAN, CLEM CLEMPSON & MARK CLARKE


místo:
Národní dům

čas:
čtvrtek 24.05.2018, 20:00 hod

popis akce:
Formát tria vždy přitahoval pozornost hudebních fanoušků.
Před časem, když definitivně ukončila existenci jedna z nejlepších živých kapel rockové historie Colosseum, vzbudilo malou senzaci oznámení, že tři původní členové Colosseum spojili své síly:
Jon Hiseman, rytmický hurikán, jehož pověstná bubenická sóla trvají občas i 15 minut, basový velikán Mark Clarke, který kromě citlivých basových linek mnohokrát prokázal také pěvecký talent ve všech svých projektech od Uriah Heep až po Rainbow, a Clem Clempson, jehož nápaditou hru ocenily při spolupráci mnohé mezinárodní hvězdy (B.B. King, Bob Dylan, Roger Chapman, Jack Bruce).

Tito tři výjimeční hudebníci tedy společně vzdávají poctu svým idolům, přátelům a kolegům, kteří je během jejich dlouhých kariér ovlivnili a inspirovali. JCM natočili desku a na jaře 2018 se vydávají i na turné nazvané Heroes. Naživo se v jejich podání bude jednat o virtuózní směsici blues, jazzu a rocku. Na koncertech předvedou ojedinělou dobrodružnou jízdu pro ty hudební posluchače, kteří od koncertu očekávají více než jen opakování známých riffů z nahrávek.

Kulturní středisko pořádá ve spolupráci s Capricorn Promotion.

vstupné:
x
Vstupenky nejsou prozatím v prodeji. Aktuální informace na tel. 475 221 025